با توجه به این که خیلی ها امکان اینو ندارن که برن تو کلاس های خوب و از امکانات کلاس استفاده کنن از طرفی خودم هم تا حالا تو شهرهای زیادی رفتم و دیدم که امکانات زیاد خوب نیست و یا…. حتی تو همین تهران خیلی ها به خاطر ترافیک و…وهزار و یک دلیل دیگه نمی تونن کلاس برن
کلاس فیزیک کنکور- شروع8 آذر
این کلاس به همت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از 8مهر در خیابان میرداماد تهران تشکیل می شود و تا تیر سال آینده کلیه ی مباحث فیزیک پایه و پیش تدریس می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 26645100 تماس حاصل فرمایند
همه وقتی می بینن داری کلاس و مدرسه میری ، بهت می گن درس بخون !! درس خوندن راحت ترین کار ممکنه!!! فقط معلوم نیست که چرا خودشون این راحت ترین کار رو انجام نمی دن؟!آره درس خوندن راحته ، اما به شرط این که بدونی کی ، کجا و چه جوری بخونی!
دی ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

 

پردیس‌های بین‌الملل دانشگاهی

آموزش > عالی- همشهری آنلاین:
مراکز دانشگاهی بین‌المللی یکی از پایگاه‌های مهم و موثر در گسترش توان علمی یک کشور و ایجاد ارتباطات بین دانشگاهی و درک متقابل بین فرهنگی است که دانشگاه تهران هم اکنون با سه مرکز دانشگاهی بین‌المللی از دانشگاه‌های پیش‌روی این حوزه محسوب می‌شود.

تجربه جهانی نشان داده که تاسیس مراکز بین‌الملی دانشگاهی در راستای رسالت و ماموریت کلی دانشگاه‌ها مبنی بر تربیت نیروی متخصص برای رفع نیازهای ملی و جامعه جهانی، گامی مهم برای ارتقای سطح علمی کشورها و ارتقای سهم کشورها در تولید علم جهانی است. همچنین به دلیل اهمیت تاثیر عامل «بین‌المللی شدن» دانشگاه در رتبه‌بندی جهانی، ترفیع جایگاه دانشگاه‌های کشور در گستره جهانی بسیار وابسته به تاسیس مراکز بین‌الملی دانشگاهی است.

دانشگاه تهران در تعریفی که از مراکز بین‌المللی دانشگاه تهران در آیین‌نامه تاسیس این مراکز آورده، خاطرنشان کرده است: «مرکز دانشگاهی بین‌المللی دانشگاه تهران، از نظر ساختاری می‌تواند به صورت دانشکده، پردیس، پژوهشکده، موسسه یا واحد آموزشی – تحقیقاتی باشد که با هدف نهایی درک متقابل بینا فرهنگی و گسترش ارتباطات بین دانشگاهی و با اعمال کارکردهای تدریس، تحقیق و خدمات بین‌المللی، در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، در داخل یا خارج از مرزهای این کشور تاسیس شده است.»

منابع مالی مراکز بین‌المللی دانشگاهی شامل منابعی نظیر بودجه اختصاص یافته از طرف دانشگاه، درآمدهای اختصاصی حاصل از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در چارچوب آیین‌نامه مالی و معاملاتی دانشگاه، تسهیلات بانک‌ها و موسسات اعتباری داخلی و خارجی و کمک‌ها و هدایای اشخاص حقیقی و حقوقی می‌شود.

بر اساس سیاستگذاری‌های دانشگاه تهران، مراکز بین‌المللی دانشگاهی می‌توانند هم در داخل کشور و هم در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران تاسیس شوند. بر این اساس، چنانچه محل تاسیس مرکز بین‌المللی خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران باشد، پذیرش دانشجو و محقق بر اساس تمهیدات قانونی ضروری برای همخوانی کلیه فعالیت‌های مرکز با سازمان‌های خارج دانشگاهی در چارچوب قوانین کشور میزبان صورت گیرد و همچنین اگر مرکز دانشگاهی بین‌المللی در داخل کشور تاسیس شود باید همبستگی خود را با ادارات دولتی، سازمان‌ها و شرکت‌های تحقیقاتی و دانشگاه‌های محل تاسیس ایجاد و تقویت نماید.

بر طبق این گزارش، بین‌المللی‌سازی برنامه‌های آموزشی و پژوهشی از دیگر تاکیدات نظام تاسیس مراکز بین‌المللی دانشگاهی در کشور است که دانشگاه تهران اقداماتی نظیر ارائه واحدهای آموزشی عمومی با توجه به شرایط منطقه‌ای و چشم‌انداز بین‌المللی (امکان آموزش برنامه‌هایی برای تسهیل ارتباط بین فرهنگی)، ایجاد امکان آموزش زبان رسمی کشور و زبان رسمی کشور میزبان محل تاسیس مرکز، آموزش واحدهای دانشگاهی تخصصی به زبان انگلیسی و احراز استاندارد بین‌المللی در مورد کیفیت آموزش و رشته تخصصی را به عنوان حداقل فعالیت‌های ضروری در جهت بین‌المللی‌سازی برنامه‌های آموزشی و پژوهشی این مراکز در نظر گرفته است.

دانشگاه تهران با در نظر گرفتن سیاست توسعه در خارج از مرکز، تا کنون برای راه‌اندازی و توسعه پردیس‌های بین‌المللی کیش، ارس و البرز برنامه‌ریزی داشته است. پردیس‌های بین‌الملل دانشگاه تهران به طور عمده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به تربیت دانشجو می‌پردازند و پردیس کیش علاوه بر تحصیلات تکمیلی، در مقطع کارشناسی نیز دانشجو تربیت می‌کند.

بــرچسب ها :
,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
563
بازدید دیروز :
2885
تعداد عضو ها :
13397
کل مطالب :
2164
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
info@m-ganji.com
 
نماد اعتماد الکترونیکی