تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
اردیبهشت ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  
 

نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

خبار:

فرصت مجدد برای نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

۱۳۹۵/۰۸/۰۳
نقل و انتقال

نقل و انتقال

 دانشجویان شاهد و ایثارگر که با انتقال و مهمانی آنها به دلیل عدم ظرفیت و نداشتن شرایط لازم مخالفت شده است، باید به دانشگاه‌های مبدا خود بازگشته و تابستان ۹۶ مجدد در سامانه ثبت‌نام کنند.

تمام متقاضیان نقل و انتقال شاهد و ایثارگر ورودی قدیم و جدید که در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نسبت به درخواست انتقال و مهمانی خود اقدام کرده اند و با آن موافقت شده است، اگر حکم کمیسیون آنان انتقال یا مهمانی به شرط کسب معدل در نیمسال اول تحصیلی یا در دو نیمسال اول تحصیلی باشد، باید آن را کسب کنند.
این مساله به آن معنی است که دانشجویان باید در نیمسال اول تحصیلی یا دو نیمسال اول، معدل ذکر شده را کسب کنند؛ در غیر این صورت، برای نیمسال دوم به دانشگاه قبول شده خود (مبدا) فرستاده می‌شوند.
همچنین تمام متقاضیان نقل و انتقال شاهد و ایثارگر ورودی قدیم و جدید که در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نسبت به درخواست انتقال و مهمانی خود اقدام کرده‌اند و با آن موافقت شده است، برای ثبت‌نام باید به دانشگاه‌های مقصد مراجعه کنند.

در ضمن، تمام متقاضیانی که با انتقال و مهمانی آنها به دلیل عدم ظرفیت و نداشتن شرایط لازم مخالفت شده است، باید به دانشگاه‌های مبدا خود بازگشته و تابستان ۹۶ مجدداً در سامانه ثبت‌نام کنند.

پیش تر اعلام شده بود:

مدیرکل شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر می توانند تا یک مهرماه نسبت به ثبت درخواست نقل و انتقال خود در سایت اداره کل اقدام کنند.

سید محمدتقی طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشجویان جدید الورود این دانشگاه که مشمول ماده ۶۲ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران هستند می توانند با مراجعه به سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران به نشانی www.esargaran.iau.ir درخواست خود را برای نقل و انتقال ثبت کنند.

وی افزود: به درخواست های دانشجویان قدیمی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: نقل و انتقال برای واحدهای الکترونیکی، بین الملل، برون مرزی، بدون آزمون، خودگردان، پژوهش محور و با اخذ تعهد، ممنوع است.

طباطبایی تاکید کرد: موافقت با درخواست انتقال تنها در صورت دایر بودن رشته و گرایش تحصیلی در واحد مقصد امکانپذیر است و رسیدگی به درخواست متقاضیان میهمانی نیز با توجه به محدودیت فرصت ثبت نام از نیمسال آینده قابل بررسی خواهد بود.

وی با بیان اینکه متقاضیان مشمول ماده ۶۲ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نیازی به ثبت نام در واحد مبدا (قبولی) ندارند، اظهار داشت: متقاضیان پس از بررسی مدارک و احراز شرایط انتقال و تغییر سند پذیرش  برای ثبت نام می توانند به واحد دانشگاهی مقصد مراجعه کنند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد گفت: زمان مراجعه به واحد مقصد پس از ابلاغ انتقال به اطلاع متقاضیان می رسد.

طباطبایی اظهار داشت: پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ (بهمن ماه) و سایر متقاضیان غیرمشمول باید از نیمسال بعد نسبت به ثبت درخواست خود در سایت www.stu.iau.ir  اقدام کنند.

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2642
بازدید دیروز :
3192
تعداد عضو ها :
13685
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی