با توجه به این که خیلی ها امکان اینو ندارن که برن تو کلاس های خوب و از امکانات کلاس استفاده کنن از طرفی خودم هم تا حالا تو شهرهای زیادی رفتم و دیدم که امکانات زیاد خوب نیست و یا…. حتی تو همین تهران خیلی ها به خاطر ترافیک و…وهزار و یک دلیل دیگه نمی تونن کلاس برن
کلاس فیزیک کنکور- شروع8 آذر
این کلاس به همت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از 8مهر در خیابان میرداماد تهران تشکیل می شود و تا تیر سال آینده کلیه ی مباحث فیزیک پایه و پیش تدریس می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 26645100 تماس حاصل فرمایند
همه وقتی می بینن داری کلاس و مدرسه میری ، بهت می گن درس بخون !! درس خوندن راحت ترین کار ممکنه!!! فقط معلوم نیست که چرا خودشون این راحت ترین کار رو انجام نمی دن؟!آره درس خوندن راحته ، اما به شرط این که بدونی کی ، کجا و چه جوری بخونی!
دی ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

 

عملکرد 250نفر برتر کنکور سراسری۹۳- رشته ی هنر

لیست نفرات برتر گروه آزمایشی هنر کنکور 93

7

کشوری

احمد رضايى
از كرج
رتبه کشوری در رشته هنر :7
رتبه در منطقه 2 رشته هنر :1
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6841

10

کشوری

مژده عامرى
از اصفهان
رتبه کشوری در رشته هنر :10
رتبه در منطقه 1 رشته هنر :8
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7476

1

خانواده شهدا

ملوك حسامى
از پاوه

رتبه در خانواده شهدا رشته هنر :1
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5710


2

منطقه 3

خديجه محمدزاده
از اسلام‌شهر

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :2
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6204


2

منطقه 2

بابك كشفى يگانه
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :2
رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :191
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7525


3

منطقه 2

محسن مختارى فر
از خرم آباد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :3
تعداد آزمون:28
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:7649


3

ايثارگران

فرناز نوباوه
از كرج

رتبه در ايثارگران رشته هنر :3
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6567


4

منطقه 2

زينب خانلربك دماوندى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :4
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6819


5

منطقه 2

بهنام عاطفى
از نيشابور

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :5
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6229


6

منطقه 3

زهره دانش فضلى
از هشتگرد

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :6
تعداد آزمون:9
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6548


7

منطقه 2

مهرنوش گلدوست
از بهبهان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :7
رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :58
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6922


8

منطقه 3

سودابه اميرى
از دهگلان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :8
تعداد آزمون:33
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6260


8

منطقه 3

سميه كشورى
از لار

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :8
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6041


9

منطقه 1

مهشيد مسيبى
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :9
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7024


10

منطقه 3

ارشاد نعمتى
از مريوان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :10
تعداد آزمون:6
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5996


10

منطقه 2

فاطمه صداقت كردار
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :10
تعداد آزمون:44
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6471


11

ايثارگران

حامده دهستانى اردكانى
از اردكان

رتبه در ايثارگران رشته هنر :11
رتبه در ايثارگران رشته منحصرا زبان :104
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5804


11

منطقه 3

شيما خضرى
از رامهرمز

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :11
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6030


12

منطقه 3

محمد رضا چاكرالحسينى
از ابركوه

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :12
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5914


12

منطقه 2

پريسا رفيعى
از زنجان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :12
تعداد آزمون:71
سابقه کانونی:4سال
میانگین تراز کانونی:6708


14

منطقه 3

مهشيد جامى الاحمدى
از تربت جام

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :14
رتبه در منطقه 3 رشته منحصرا زبان :140
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5738


14

ايثارگران

محمدرضا فخارى
از همدان

رتبه در ايثارگران رشته هنر :14
تعداد آزمون:9
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5887


16

منطقه 1

مژگان عباسى
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :16
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6992


18

ايثارگران

حسنى حق پرستى
از نجف آباد

رتبه در ايثارگران رشته هنر :18
رتبه در ايثارگران رشته منحصرا زبان :398
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5664


18

منطقه 2

محمدسهيل محمدى
از كرمانشاه

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :18
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6304


19

ايثارگران

رضا خزاعى
از مشهد

رتبه در ايثارگران رشته هنر :19
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:4649


20

منطقه 3

پرستو رئيس قنواتى
از ماه شهر

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :20
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6067


21

ايثارگران

امين الله مغانى طرقى
از مشهد

رتبه در ايثارگران رشته هنر :21
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4726


22

منطقه 2

شكيبا ابراهيمى
از گناباد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :22
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6523


23

منطقه 2

مهسا فانى
از اراك

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :23
تعداد آزمون:37
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6046


23

منطقه 3

سينا آريانيا
از سراب

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :23
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5602


24

منطقه 2

على باقرى خيرآبادى
از اردبيل

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :24
تعداد آزمون:39
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6290


24

منطقه 3

شيما محمدزاده
از جاجرم

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :549
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :24
تعداد آزمون:24
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5505


25

منطقه 1

مهدى اصغرى ازغدى
از مشهد

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :25
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6670


25

منطقه 3

عاطفه سبزعلى اوغلى
از مشكين شهر

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :25
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5198


26

منطقه 3

نويد حميدي نيا
از مكاتبه‌اي

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :26
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5401


27

منطقه 2

سپهر سليمى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :27
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6797


28

منطقه 3

سيده سيما تكيه خواه
از مريوان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :28
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5670


28

ايثارگران

فاطمه افروزن
از سيرجان

رتبه در ايثارگران رشته علوم انسانی :19
رتبه در ايثارگران رشته هنر :28
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6542


29

منطقه 2

فائزه محمدى
از مشهد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :29
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6010


30

منطقه 3

مريم غمگسار خورشيدى
از نكا

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :30
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5896


31

منطقه 2

پرنيان ستوده
از اراك

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :31
تعداد آزمون:36
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:7022


31

منطقه 3

صالح سبك ملك
از سوادكوه

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :373
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :31
تعداد آزمون:98
سابقه کانونی:5سال
میانگین تراز کانونی:6113


35

منطقه 2

حجت الله يوسفى
از كرمان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :35
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5429


37

منطقه 3

مريم غلامزاده عسكرى
از نكا

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :37
تعداد آزمون:28
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5986


39

منطقه 2

فرهنگ بقايرى
از سبزوار

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :39
تعداد آزمون:81
سابقه کانونی:5سال
میانگین تراز کانونی:6376


39

منطقه 1

شبنم دادخواه
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :39
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6900


39

منطقه 3

محمد پناهنده
از دهدشت

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :39
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5405


40

منطقه 2

محمد اسماعيل كمالى روستا
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :40
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6566


41

منطقه 2

زهرا نورى جلال آبادى
از نجف آباد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :41
تعداد آزمون:21
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6098


42

منطقه 3

سيداحمد عطائى پور
از خواف

رتبه در منطقه 3 رشته علوم انسانی :34
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :42
تعداد آزمون:45
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6714


43

منطقه 1

فائزه رضائى
از شيراز

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :43
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6750


45

منطقه 2

نيكتا قاسم پور
از تهران

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :45
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6103


46

منطقه 2

عليرضا سميعى
از كرمانشاه

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :46
تعداد آزمون:10
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5866


48

منطقه 2

پريسا جوادى
از قزوين

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :48
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6655


49

منطقه 2

سيدمحمود حسينى سعادتى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :49
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5561


50

ايثارگران

عليرضا آقابابايى
از اصفهان

رتبه در ايثارگران رشته ریاضی فیزیک :21
رتبه در ايثارگران رشته هنر :50
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7062


51

منطقه 3

منصوره ضيايى
از اصفهان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :51
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5620


52

منطقه 3

شهاب باتمانى
از كامياران

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :52
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4991


56

منطقه 1

پريماه عبدلى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :56
تعداد آزمون:29
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5440


56

منطقه 3

شيوا پيشگاهى
از هشتگرد

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :56
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5222


56

منطقه 2

فريبا يوسفى
از سيرجان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :56
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6887


57

منطقه 3

الناز غلامى
از همدان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :57
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5109


59

منطقه 2

مجتبى بيات
از قم

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :59
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5816


60

منطقه 1

اردلان عباسى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :60
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6155


61

منطقه 2

پرى ابراهيمى
از اسلام‌شهر

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :61
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6547


61

منطقه 3

مريم نجفى
از گيلانغرب

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :61
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4809


62

منطقه 2

زهرا رستگارفر
از ساري

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :62
تعداد آزمون:43
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5508


62

منطقه 1

آترين زينى جهرمى
از شاهين شهر

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :62
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6750


63

منطقه 3

رضا رنجبر
از بيله سوار

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :63
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5446


66

منطقه 2

نگار ذوالفقار
از اراك

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :66
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6141


67

منطقه 3

سارا شهبازى
از شهر قدس

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :503
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :67
تعداد آزمون:45
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:5804


70

منطقه 3

رضا درويش فراش
از دزفول

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :70
تعداد آزمون:10
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5380


70

منطقه 2

مهشاد رضائيان
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :70
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6020


71

منطقه 2

رضوان فولادى
از كرمان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :71
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6080


71

منطقه 3

محمد محمدى آبدر
از شهربابك

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :560
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :71
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5424


71

منطقه 1

توحيد كردبچه
از شهر قدس

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :71
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6434


72

منطقه 3

سيد عارف حسينى كيا
از شهريار-ملارد-باغستان-انديشه

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :279
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :72
تعداد آزمون:82
سابقه کانونی:5سال
میانگین تراز کانونی:6886


72

منطقه 2

مريم داورپور
از سمنان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :72
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6919


73

منطقه 1

صدف سادات سيدرضائى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :73
تعداد آزمون:1
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5296


77

منطقه 2

بشرى صيد محمدى
از كرمانشاه

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :77
تعداد آزمون:55
سابقه کانونی:4سال
میانگین تراز کانونی:6517


78

منطقه 3

فروغ جعفرى
از شيراز

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :78
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4483


79

منطقه 1

چكاد يزدانى بنفشه درق
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :79
رتبه در منطقه 1 رشته منحصرا زبان :457
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6897


79

منطقه 2

مهلا مهدى زاده امير اسكى
از آمل

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :79
تعداد آزمون:7
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6050


79

منطقه 3

انسيه سيروسى
از قائن

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :79
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5943


79

منطقه 3

امير رضا جعفرپور
از قادراباد

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :79
رتبه در منطقه 3 رشته منحصرا زبان :296
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5398


81

منطقه 3

عادله اسماعيلى
از شيروان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :81
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5223


81

منطقه 1

فاطيما بهارمست
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :81
تعداد آزمون:4
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5623


81

منطقه 3

طناز مطيعى
از بندر لنگه

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :81
تعداد آزمون:29
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:6163


82

منطقه 2

الهام محمودى خورندى
از كرمان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :82
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5842


83

منطقه 3

فاطمه قاسمى
از اليگودرز

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :83
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4990


84

منطقه 2

فرزاد جناب زاده همدانى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :84
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5527


85

منطقه 2

مينو مهرافروز
از دزفول

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :85
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5685


85

منطقه 1

شايان حبيبى چادگانى
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :85
تعداد آزمون:6
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5899


88

منطقه 2

سيداحمد هاشمى مزرعه ملا
از يزد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :88
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5964


89

منطقه 1

عليرضا مرادپور
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :89
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5433

لیست نفرات برتر گروه آزمایشی هنر کنکور 93

90

منطقه 2

على رحيم زاده
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :90
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6031


93

منطقه 3

فاطمه ناصرى
از قائن

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :93
تعداد آزمون:33
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5933


93

منطقه 1

پگاه شاملو
از شيراز

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :93
تعداد آزمون:2
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5860


93

منطقه 2

مهديه على يارى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :93
تعداد آزمون:24
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5557


96

منطقه 3

مريم شاهدوست
از فردوس

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :96
تعداد آزمون:24
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5002


99

منطقه 3

عفت خادمى پور بغداده
از فردوس

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :690
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :99
تعداد آزمون:21
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5820


100

منطقه 2

محمد رضا حسينى
از آباده

رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :414
رتبه در منطقه 2 رشته هنر :100
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7035


101

منطقه 1

بهاره نبى اله هموله
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :101
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6325


103

منطقه 3

مرتضى عباس پور دربندى
از آبادان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :103
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4901


105

منطقه 3

زينب على زاده آيسك
از فردوس

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :105
تعداد آزمون:61
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:5267


107

منطقه 2

محبوبه نجارى
از شاهرود

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :107
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5101


108

منطقه 3

مرضيه حاجى محمدى
از اليگودرز

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :108
تعداد آزمون:33
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5306


109

منطقه 2

نيره شفيعى هفتادر
از اردكان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :109
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5503


110

منطقه 1

سحر قوامى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :110
تعداد آزمون:6
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6295


111

منطقه 2

زمرد زاهدى مازندرانى
از تهران

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :111
تعداد آزمون:9
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5473


112

منطقه 3

ارغوان قاسم نژاد
از آبادان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :112
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6139


113

منطقه 3

داراب يوسفى
از لالي

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :113
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5712


116

منطقه 3

عليرضا صفرى
از بجستان

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :206
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :116
تعداد آزمون:61
سابقه کانونی:4سال
میانگین تراز کانونی:6219


117

منطقه 2

ترانه رضائى
از قزوين

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :117
تعداد آزمون:30
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6050


119

منطقه 2

عبدالله رجائى ريزى
از زرين شهر

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :119
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5569


120

منطقه 3

پيمان سليمى
از پارس‌آباد مغان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :120
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5085


121

منطقه 2

شهرزاد كلانترى داورانى
از كرمان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :121
تعداد آزمون:50
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6091


122

منطقه 2

زهرا اشرف رضايى
از اروميه

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :122
تعداد آزمون:31
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5559


123

منطقه 3

رضا قنبرقره تپه
از شهريار-ملارد-باغستان-انديشه

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :5
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :123
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7428


125

منطقه 2

فاطمه ميقان
از اراك

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :125
تعداد آزمون:49
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:6228


126

منطقه 1

نوشاد رهنما
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :126
تعداد آزمون:7
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5425


127

منطقه 2

عرفان مشتاقى
از اراك

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :127
تعداد آزمون:33
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6040


127

منطقه 3

ميثم عبداللهى جلودار
از پاكدشت

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :127
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4748


129

منطقه 3

ندا كاوندى
از نظرآباد

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :129
تعداد آزمون:10
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4874


132

منطقه 3

محمدرضا خاندانى
از رباط كريم

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :132
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5541


132

منطقه 2

عاطفه گروسى
از كرمان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :132
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5240


132

منطقه 1

رضا سربخش
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :132
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5763


133

منطقه 1

محمدرضا اسماعيلى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :133
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4161


133

منطقه 2

عليرضا آقاباقرلو
از اردبيل

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :133
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6475


133

منطقه 2

روح اله رجبى
از قم

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :133
تعداد آزمون:54
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:4718


137

منطقه 3

ليلا غلامى
از قروه

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :137
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5470


139

منطقه 3

مهديه جوان حق پرست
از صومعه سرا

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :139
تعداد آزمون:61
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:5211


142

منطقه 2

زهرا غفارى زاده جهرمى
از جهرم

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :142
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6053


143

منطقه 1

كرامت منصورى
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :143
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5864


146

منطقه 2

منير محبتى
از نيشابور

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :146
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5541


149

منطقه 3

مينا كريمى
از مريوان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :149
تعداد آزمون:36
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4469


150

منطقه 1

نرگس صدرى كرمى
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :150
تعداد آزمون:47
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5715


150

منطقه 2

سارا اعظم پناه
از مباركه

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :150
تعداد آزمون:20
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5677


151

منطقه 1

پگاه ابراهيمى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :151
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5210


152

منطقه 1

سيدآرمين شيروانى بروجنى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :152
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5593


153

منطقه 3

على آتش افراز
از علي آبادكتول

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :153
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4930


154

منطقه 3

فائزه پاسلار
از كنگ

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :154
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4755


156

منطقه 2

اميررضا فهيمى بندپى
از بندپي

رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :984
رتبه در منطقه 2 رشته هنر :156
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6764


156

منطقه 2

نيلوفر جوشن
از اردكان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :156
تعداد آزمون:2
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5134


157

منطقه 1

رضا زارع پور
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :157
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6398


158

منطقه 2

وحيد فرد
از جهرم

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :158
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5423


159

منطقه 1

نوشين مهران
از اصفهان

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :159
تعداد آزمون:21
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:6149


160

منطقه 3

ميلاد نجف زاده
از كرج

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :160
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5086


161

منطقه 2

صدف مهديان
از قزوين

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :161
تعداد آزمون:6
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5478


165

منطقه 3

كوثر مذكورى
از بندر گناوه

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :165
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5227


169

منطقه 2

حانيه گوهرى راد
از گرگان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :169
تعداد آزمون:21
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5313


171

منطقه 3

سيداحمد حسينى
از قروه درجزين

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :171
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4750


175

منطقه 1

شبنم تخت كوسه
از مكاتبه‌اي

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :175
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5940


177

منطقه 2

زهرا خيرى راد
از قزوين

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :177
تعداد آزمون:27
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5522


178

منطقه 1

سيدعلى ميرى پور
از مشهد

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :178
تعداد آزمون:9
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5693


178

منطقه 2

مصطفى نادرى گرنا
از آمل

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :178
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4866


179

منطقه 3

فاطمه خدادادى
از آبادان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :179
تعداد آزمون:71
سابقه کانونی:4سال
میانگین تراز کانونی:5596


182

منطقه 3

احسان عرب يارمحمدى
از گرگان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :182
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4582


184

منطقه 2

سيد مصطفى هاشمى مدنى
از سيرجان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :184
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5232


184

منطقه 1

كيميا نصيريان
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :184
تعداد آزمون:10
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5702


185

منطقه 2

فاطمه ابشاهى
از تهران

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :185
تعداد آزمون:2
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5323


185

منطقه 1

شيما منصورى فخر آبادى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :185
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5927


186

منطقه 2

سارا بديعى
از بجنورد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :186
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5688


187

منطقه 2

زهرا نصيرى
از زنجان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :187
تعداد آزمون:52
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:5407


188

منطقه 2

محمدرضا باباخان
از قم

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :188
تعداد آزمون:31
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:5257


188

منطقه 3

نگين غديرپور
از كيش

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :188
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4870


189

منطقه 3

مسيح خجسته
از خواف

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :569
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :189
تعداد آزمون:44
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:6441


189

منطقه 1

مرضيه دوهرى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :189
تعداد آزمون:23
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5070


190

منطقه 2

راضيه خسروآبادى
از ورامين

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :190
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5268


190

منطقه 3

هانيه لنگرى گراكوئى
از زرند

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :190
تعداد آزمون:96
سابقه کانونی:5سال
میانگین تراز کانونی:5708


191

منطقه 3

فاطمه نوروزى
از اليگودرز

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :226
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :191
تعداد آزمون:21
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5982


192

منطقه 3

سپيده سميعى
از اليگودرز

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :192
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4829


193

منطقه 1

اميرمهدى اخروى
از مشهد

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :193
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5719


196

منطقه 3

ارزو كشاورز
از آبيك

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :196
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4997


197

منطقه 3

راشد باوند
از بانه

رتبه در منطقه 3 رشته علوم تجربی :305
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :197
تعداد آزمون:59
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:6515


198

منطقه 2

سيده زهرا ميرزكى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :198
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5442


199

منطقه 1

درنا ابراهيمى
از شيراز

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :199
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5487


199

منطقه 3

سارا عبداللهى شستان
از مكاتبه‌اي

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :199
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4486


200

منطقه 2

مهسا چينى كار
از اهواز

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :200
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5531


200

منطقه 2

محمد رضا قدمى يزدى
از يزد

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :200
تعداد آزمون:28
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5080


201

منطقه 3

سيد مصطفى متوليان سجادى
از طبس

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :431
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :201
تعداد آزمون:50
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:6418


201

منطقه 3

پيمان حسينى
از مريوان

رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :674
رتبه در منطقه 3 رشته هنر :201
تعداد آزمون:93
سابقه کانونی:5سال
میانگین تراز کانونی:6230


203

منطقه 2

دانيال سعيدى
از نيشابور

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :203
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5513


203

منطقه 1

مليكا اكبرى اسبق
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :203
تعداد آزمون:10
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5764


204

منطقه 2

شيما حجتى
از شهريار-ملارد-باغستان-انديشه

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :204
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5732


206

منطقه 2

ريحانه رفعتى شالدهى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :206
تعداد آزمون:25
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5578


206

منطقه 2

مريم براتى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :206
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5486


206

منطقه 2

غزل صفا
از سيرجان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :206
تعداد آزمون:34
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5536


209

منطقه 3

سارينا خورسند احمدى
از تربت جام

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :209
تعداد آزمون:33
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:6237


212

منطقه 1

تينا شاهنواز
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :212
تعداد آزمون:4
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4944


212

منطقه 3

محسن حسين پناهى قروچاى
از دهگلان

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :212
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4876

لیست نفرات برتر گروه آزمایشی هنر کنکور 93

214

منطقه 2

هادى باقر سامانى
از مرند

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :214
تعداد آزمون:31
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5853


214

منطقه 1

على خليلى واوسرى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :214
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4991


215

منطقه 3

فائزه انصارى
از گاوبندي

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :215
تعداد آزمون:30
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4632


215

منطقه 3

كوثر عسكرى
از تربت جام

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :215
تعداد آزمون:27
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5331


216

منطقه 2

نگار قديمى
از زنجان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :216
تعداد آزمون:59
سابقه کانونی:4سال
میانگین تراز کانونی:5250


218

منطقه 1

نارگل محمدنيا
از مشهد

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :218
تعداد آزمون:9
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5257


220

منطقه 2

نيما بيات
از اراك

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :220
تعداد آزمون:35
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5898


222

منطقه 3

مريم خاكپور
از اسفراين

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :222
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5433


222

منطقه 2

احمد احمديان
از دامغان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :222
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5452


224

منطقه 2

الهام محمدى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :224
تعداد آزمون:17
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5263


224

منطقه 1

سپهر معمار آزاد
از شيراز

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :224
تعداد آزمون:28
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5393


227

منطقه 3

طاهره حيدرى دهنو
از ياسوج

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :227
تعداد آزمون:5
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4703


229

منطقه 2

زينب قلى نژاد
از تهران

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :229
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5326


230

منطقه 3

جاويد تقى پور گرجى
از بهشهر

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :230
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5118


232

منطقه 3

مهناز راستگو
از فردوس

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :232
تعداد آزمون:46
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:5623


232

منطقه 1

كيارش صمدى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :232
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5678


232

منطقه 2

فاطمه صدرى ليسه رودى
از لنگرود

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :232
تعداد آزمون:15
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5193


233

منطقه 1

زهرا ابراهيمى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :233
تعداد آزمون:3
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5119


233

منطقه 2

اميراحمد خيرى
از داراب

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :233
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4995


234

منطقه 3

نسيم سامانى پور
از هشتگرد

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :234
تعداد آزمون:32
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4938


234

منطقه 2

اردوان مفيدى طهرانى
از كرج

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :234
تعداد آزمون:19
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5477


235

منطقه 1

آروين پوستى
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته علوم تجربی :156
رتبه در منطقه 1 رشته هنر :235
تعداد آزمون:7
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:7139


237

منطقه 1

پرنيا رستگار
از شيراز

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :237
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5260


238

منطقه 3

فاطمه بهمن آبادى
از تهران

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :238
تعداد آزمون:18
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4506


240

منطقه 2

آتوسا كليائى
از قزوين

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :240
تعداد آزمون:9
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5464


243

منطقه 3

زهرا ايمانى
از يزد

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :243
تعداد آزمون:11
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4773


243

منطقه 2

مهشيد طالبى
از گرگان

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :243
تعداد آزمون:22
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5265


245

منطقه 1

كيميا كريميان
از تهران

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :245
تعداد آزمون:8
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5157


245

منطقه 1

سارا رياستى
از شيراز

رتبه در منطقه 1 رشته هنر :245
تعداد آزمون:13
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5644


247

منطقه 2

محمدحسين سلطان زاده
از بندرعباس

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :247
تعداد آزمون:10
سابقه کانونی:2سال
میانگین تراز کانونی:4763


247

منطقه 3

على زارعى مهكى
از سرپل ذهاب

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :247
تعداد آزمون:14
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4472


248

منطقه 3

رحمن تگدهقان
از آبيك

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :248
تعداد آزمون:31
سابقه کانونی:3سال
میانگین تراز کانونی:4724


249

منطقه 3

ابوالفضل ابراهيمى پور
از جاجرم

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :249
تعداد آزمون:12
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4513


249

منطقه 2

مهتاب نام آورى
از جهرم

رتبه در منطقه 2 رشته هنر :249
تعداد آزمون:8
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:5165


250

منطقه 3

راضيه جعفرى
از اسلام آبادغرب

رتبه در منطقه 3 رشته هنر :250
تعداد آزمون:16
سابقه کانونی:1سال
میانگین تراز کانونی:4898




بــرچسب ها :
, , , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.



 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2846
بازدید دیروز :
2490
تعداد عضو ها :
13395
کل مطالب :
2164
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
info@m-ganji.com
 
نماد اعتماد الکترونیکی