تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

زبان روسي

زبان روسي در مقطع كارشناسي در دو گرايش زبان و روسي و مترجمي زبان روسي دانشجو مي‌پذيرد.

زبان روسي: همسايگي با كشور روسيه و روابط ديرينه فرهنگي، اقتصادي و سياسي با اين كشور و توان بالاي علمي دانشگاه‌هاي روسي زبان، بخصوص در رشته‌هاي علوم‌انساني و فني، جايگاه زبان روسي در كشورهاي اتحاد جماهير شوروي سابق و در نهايت ادبيات غني زبان روسي موجب تأسيس رشته زبان روسي شده است.

مترجمي زبان روسي: هدف اين رشته تربيت مترجمان ورزيده در زمينه‌هاي فرهنگي، ادبي و علوم انساني است. فارغ‌التحصيلان اين رشته مي‌توانند پس از اتمام تحصيلات در مؤسسات مختلف تحقيقاتي و اطلاعاتي مشغول به كار شوند تا با توجه به زمينه يا گرايش تخصصي خود، نياز واحدهاي مربوط به زبان روسي را تأمين نمايند.

درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل :

دروس مشترك در هر دو گرايش : آشنايي با آثار ادبي روسي، اصلاحات و تعبيرات زبان، اصول و روش تحقيق، اصول و روش ترجمه، نامه‌نگاري، بررسي ترجمه متون اسلامي، بيان شفاهي داستان، ترجمه از فارسي به روسي، ترجمه از روسي به فارسي، ترجمه متون ساده، ترجمه متون علوم‌انساني، ترجمه متون مطبوعاتي، تلخيص متون، خواندن متون مطبوعاتي، خواندن و درك مفاهيم، دستور زبان، زبان روسي عمومي ، زبان دوم، زبان‌شناسي همگاني، گفت و شنود، آيين نگارش.

دروس تخصصي گرايش زبان و ادبيات روسي : جمله‌نويسي و مقدمات انشاء، خواندن و تفسير متون، درآمدي بر ادبيات، ساختمان و نمونه نمايشنامه، سخنراني و مناظره، مكتب‌هاي ادبي.

دروس تخصصي مترجمي زبان روسي : ‌خواندن مفاهيم، فنون يادگيري زبان، مقاله‌نويسي، ترجمه شفاهي، ‌ترجمه مكاتبات و اسناد

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2685
بازدید دیروز :
2899
تعداد عضو ها :
13617
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی