با توجه به این که خیلی ها امکان اینو ندارن که برن تو کلاس های خوب و از امکانات کلاس استفاده کنن از طرفی خودم هم تا حالا تو شهرهای زیادی رفتم و دیدم که امکانات زیاد خوب نیست و یا…. حتی تو همین تهران خیلی ها به خاطر ترافیک و…وهزار و یک دلیل دیگه نمی تونن کلاس برن
کلاس فیزیک کنکور- شروع8 آذر
این کلاس به همت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از 8مهر در خیابان میرداماد تهران تشکیل می شود و تا تیر سال آینده کلیه ی مباحث فیزیک پایه و پیش تدریس می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 26645100 تماس حاصل فرمایند
همه وقتی می بینن داری کلاس و مدرسه میری ، بهت می گن درس بخون !! درس خوندن راحت ترین کار ممکنه!!! فقط معلوم نیست که چرا خودشون این راحت ترین کار رو انجام نمی دن؟!آره درس خوندن راحته ، اما به شرط این که بدونی کی ، کجا و چه جوری بخونی!
دی ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

 

زبان روسي

زبان روسي در مقطع كارشناسي در دو گرايش زبان و روسي و مترجمي زبان روسي دانشجو مي‌پذيرد.

زبان روسي: همسايگي با كشور روسيه و روابط ديرينه فرهنگي، اقتصادي و سياسي با اين كشور و توان بالاي علمي دانشگاه‌هاي روسي زبان، بخصوص در رشته‌هاي علوم‌انساني و فني، جايگاه زبان روسي در كشورهاي اتحاد جماهير شوروي سابق و در نهايت ادبيات غني زبان روسي موجب تأسيس رشته زبان روسي شده است.

مترجمي زبان روسي: هدف اين رشته تربيت مترجمان ورزيده در زمينه‌هاي فرهنگي، ادبي و علوم انساني است. فارغ‌التحصيلان اين رشته مي‌توانند پس از اتمام تحصيلات در مؤسسات مختلف تحقيقاتي و اطلاعاتي مشغول به كار شوند تا با توجه به زمينه يا گرايش تخصصي خود، نياز واحدهاي مربوط به زبان روسي را تأمين نمايند.

درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل :

دروس مشترك در هر دو گرايش : آشنايي با آثار ادبي روسي، اصلاحات و تعبيرات زبان، اصول و روش تحقيق، اصول و روش ترجمه، نامه‌نگاري، بررسي ترجمه متون اسلامي، بيان شفاهي داستان، ترجمه از فارسي به روسي، ترجمه از روسي به فارسي، ترجمه متون ساده، ترجمه متون علوم‌انساني، ترجمه متون مطبوعاتي، تلخيص متون، خواندن متون مطبوعاتي، خواندن و درك مفاهيم، دستور زبان، زبان روسي عمومي ، زبان دوم، زبان‌شناسي همگاني، گفت و شنود، آيين نگارش.

دروس تخصصي گرايش زبان و ادبيات روسي : جمله‌نويسي و مقدمات انشاء، خواندن و تفسير متون، درآمدي بر ادبيات، ساختمان و نمونه نمايشنامه، سخنراني و مناظره، مكتب‌هاي ادبي.

دروس تخصصي مترجمي زبان روسي : ‌خواندن مفاهيم، فنون يادگيري زبان، مقاله‌نويسي، ترجمه شفاهي، ‌ترجمه مكاتبات و اسناد

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2840
بازدید دیروز :
2490
تعداد عضو ها :
13395
کل مطالب :
2164
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
info@m-ganji.com
 
نماد اعتماد الکترونیکی