تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

دبیرستان نرجس نوین – منطقه ی۲تهران

DSC03933

 

آدرس : تهران – خیابان ستارخان- خیابان باقرخان- پلاک ۹۶
تلفن :  ۶۶۵۹۵۹۲۲ –  ۶۶۹۰۰۷۵۰ – ۶۶۹۱۰۲۱۵    فکس  ۶۶۵۹۵۹۲۲

وب سایت دبیرستان نرجس نوین  

مدرسه برای ما یادآور صبح گاه خشک و نظامی وار، سکوت و زل زدن به تخته سیاه و جزوه نویسی و البته زنگ تفریحی نیست که در حکم آزادی موقت از زندان باشد!!!
مدرسه برای ما، یه محیطی آروم و با نشاطه که :

یه برنامه ی مدون سالانه
طرح درس مشخص
سیستم مشاوره- برنامه ریزی و پشتبانی قوی
آزمون هدفمند و زمان بندی شده
و به جای معلم ، مربیانی کارآزموده و خوشنام داره

با این شرایط نرجس نوین به جای اجبار ،انگیزش و به جای عدالت ، مساوات ایجاد می کنه و یه رابطه ی آزاد قانونمند و پر از اطمینان بین دانش آموزان و سایر اعضای مدرسه می سازه تا به یه هدف مشترک برسیم.

دبیرستان نرجس نوین  در سال ۱۳۷۸ توسط سرکار خانم شهبازی که از مدیران موفق و نام آشنای منطقه ۲ می باشد تاسیس شد.
در طی این سال ها دبیرستان نرجس نوین تمام تلاش خود را در جهت بهبود فر آیند آموزش انجام داده و تلاش ، نموده علاوه بر بهبود وضعیت درسی و آموزشی دانش آموزان ،در جهت افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان نیز حرکت نماید.

دبیرستان نرجس نوین ،اکنون با توجه به تجربیات سال های گذشته و بهره گیری از اصول نوین مدیریت و همچنین نظرات مشاورین و دبیران زبده ی کشور به سمت ایجاد یک مدرسه ی برنامه محور حرکت می کند.
در نرجس نوین سیستم و برنامه ی مدون جانشین تصمیمات آنی و انجام آزمون و خطا شده، به طوری که طبق برنامه ی سالانه ی مشخص (که قسمت عمده ی فعالیت ها در آن پیش بینی شده) و بر اساس نظم  و قانون حرکت می کنیم.

حرکت ما بر اساس رویکرد دبیر یا مشاور یا مدیر و معاون و… نیست ، بلکه سیستم تعیین می کند که هر یک از این اجزا چه طور حرکت کنند تا به هدف  مشترک برسیم.

برنامه ی آموزشی دبیرستان

درتابستان برای سال چهارم  ۸ هفته کلاس ( از۲۰ تیر تا ۱۳ شهریور) و برای سال دوم و سوم  ۴ هفته کلاس ( از۱۷مرداد تا۱۳ شهریور ) تشکیل می شود .

دراین مدت  ۲ آزمون داخلی بر گزار می شود ولی در طول سال هر ماه یک آزمون قلم چی برگزار می شود

برای دانش آموزان سال چهارم بعد از عید ۴آزمون جامع سنجش نیز برگزار می شود

ساعت کار مدرسه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷/۳۰ تا ۱۴/۳۰ شامل چهار زنگ به مدت یک ساعت و نیم می باشد
 مدیریت دبیرستان:
مدیریت دبیرستان بر عهده ی سر کار خانم ژیلا شهبازی است  که از مدیران موفق و صاحب نام آموزش و پرورش می باشد . خانم شهبازی با ۲۵ سال سابقه و کوله باری از تجربه و انبوهی از تقدیرنامه های  وزارت آموزش و پرورش ، سکاندار اصلی مدرسه بوده و تمام تجربیات خود را در جهت حرکت منظم تمام اجزای مدرسه به سمت موفقیت تحصیلی و اجتماعی دانش آموزان به کار می بندند.
در کار اداره ی دبیرستان بازوهای اجرایی مدیر (یعنی معاونین و کادر اداری و… )که کاملا هماهنگ و زیر نظر مدیر هستند ، وی را یاری می نمایند.

برای آشنایی بیشتر با سوابق و افتخارات سر کار خانم شهبازی به قسمت کادر اجرایی و دبیران سایت مراجعه نمایید
مشاوره و برنامه ریزی درسی دبیرستان :

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان توسط  آقای محمد گنجی  انجام می شود .آقای گنجی با ۲۲ سال سابقه در مشاوره و برنامه ریزی درسی مدارس و موسسات مختلف و شهر های مختلف، برنامه ی آموزشی دبیرستان را سازماندهی می نماید و در این راه پشتیبانان دانش آموزان ( برای هر ۱۵ تا۲۰ نفر یک پشتیبان ) مشاور مدرسه را یاری می نمایند. کانون مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان زیر نظر مشاور مدرسه به فعالیت می پردازد.

برای آشنایی با سوابق آقای گنجی به قسمت کادر اجرایی و دبیران سایت مراجعه نمایید.

کادر دبیران دبیرستان:

کادر دبیران دبیرستان همگی از بهترین دبیران و مولفان رشته ی خود می باشند. دبیران دبیرستان نرجس نوین در یک سیستم کاملا هماهنگ و با نظم به کار مشغول هستند. طرح درس مشخص و منظم ، منطبق با آزمون دارند و هر کدام سالها تجربه در تدریس در تهران و سایر شهرستانها دارند.

برای آشنایی با سوابق و افتخارات دبیران به قسمت کادر اجرایی و دبیران سایت مراجعه نمایید.

پشتیبان دانش آموزان:

در دبیرستان نرجس نوین به ازای هر ۲۰ نفر دانش آموز یک پشتیبان در نظر گرفته شده است. این پشتیبانان رتبه های خوب سال های قبل و دانشجویان دانشگاه های معتبر می باشند که امور بررسی تکالیف و برنامه ها، آزمون ها و روند مطالعاتی را زیر نظر مشاور انجام می دهند  و حلقه ی ارتباطی دبیر-مشاور-دانش آموز را تکمیل می کنند. و به علت اینکه از لحاظ سنی به دانش آموزان نزدیک می باشند ارتباط قوی تری ایجاد می نمایند.

بــرچسب ها :
, , , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 1. شهریه ی دبیرستان نرجس چند تومنه؟

  • مدرسه ی نرجس در سال۹۴-۹۵ هدفمندتر از قبل حرکت می کنه
   یه گروه مشاوره و برنامه ریزی داره با پشتیبان های خوب که رتبه های برتر سال های قبل هستن
   آزمون هاش هدفداره :تو تابستون فقط آزمون داخلی داره از مهر تا عید ماهی یه بار آزمون قلم چی و بعد عید آزمون سنجش
   یه طرح درس یک ساله داره که مطابق با آزمون هاست
   برای دانش آموزا یه هویت ایجاد میشه
   فضای مدرسه قانونمند میشه اما از فضای خشک و قوانین لحظه ای و گیر دادن های بی مورد دوری میشه
   و مدرسه سیستم محور خواهد بود نه مدیر محور- دبیر محور – دانش آموز محور و…..
   و….
   و تو این راه منم به مدرسه کمک می کنم

 2. این دبیرستان دقیقا توی کدوم منطقه است و ایا دولتیه یا نه 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2671
بازدید دیروز :
2899
تعداد عضو ها :
13617
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی