با توجه به این که خیلی ها امکان اینو ندارن که برن تو کلاس های خوب و از امکانات کلاس استفاده کنن از طرفی خودم هم تا حالا تو شهرهای زیادی رفتم و دیدم که امکانات زیاد خوب نیست و یا…. حتی تو همین تهران خیلی ها به خاطر ترافیک و…وهزار و یک دلیل دیگه نمی تونن کلاس برن
کلاس فیزیک کنکور- شروع8 آذر
این کلاس به همت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از 8مهر در خیابان میرداماد تهران تشکیل می شود و تا تیر سال آینده کلیه ی مباحث فیزیک پایه و پیش تدریس می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 26645100 تماس حاصل فرمایند
همه وقتی می بینن داری کلاس و مدرسه میری ، بهت می گن درس بخون !! درس خوندن راحت ترین کار ممکنه!!! فقط معلوم نیست که چرا خودشون این راحت ترین کار رو انجام نمی دن؟!آره درس خوندن راحته ، اما به شرط این که بدونی کی ، کجا و چه جوری بخونی!
دی ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  
 

دانشگاه‌های خارجی مورد تایید وزارت بهداشت

جدیدترین فهرست دانشگاه‌های خارجی مورد تایید وزارت بهداشت اعلام شد

دانشگاه‌های خارجی

فهرست دانشگاه‌ها

اجتماع > آموزش – همشهری آنلاین:
فهرست دانشگاه‌های خارجی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت ورودی‌های سال تحصیلی ۱۸ـ۲۰۱۷ میلادی در رشته‌های علوم پزشکی به دانشگاه‌های علوم پزشکی و نهادهای مرتبط کشوری اعلام شد.

به گزارش مهر، بر اساس رأی دویست و بیست و پنجمین جلسه شورای عالی ارزشیابی مدارک دانش‌آموختگان خارج از کشور، با بررسی‌های کارشناسی مدنظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در نظر گرفتن ۷۰۰ دانشگاه برتر QS و ۸۰۰ دانشگاه برتر Times و ۵۰۰ دانشگاه برتر Shanghai، لیست نهایی دانشگاه‌های خارج از کشور مورد تایید وزارتخانه جهت ورودی‌های سال تحصیلی ۱۸ـ۲۰۱۷ در رشته‌های علوم پزشکی مشخص شد.

این فهرست در سایت معاونت آموزشی ارائه شده است و سالیانه مورد بازنگری قرار گرفته و از سال تحصیلی مذکور صرفا دانشگاه‌های موجود در این لیست جهت ادامه تحصیل مورد تایید بوده و مدارک صادره طبق ضوابط قابل ارزشیابی هستند.

دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در این نامه یادآور شد: توسعه بین‌المللی آموزش علوم پزشکی از سال گذشته و در قالب برنامه‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی مورد توجه ویژه قرار گرفته و در همین راستا جهت ساماندهی مراودات بین‌المللی برنامه‌های ویژه‌ای پیگیری می‌شود.

لاریجانی اضافه کرد: در حوزه علوم پزشکی علاوه بر بررسی‌های ویژه وزارت بهداشت، نظام‌های رتبه‌بندی QS، Times و Shanghai که بعضا از پراستنادترین نظام‌های رتبه‌بندی جهانی است ملاک عمل قرار می‌گیرد و سالانه فهرست دانشگاه‌های خارجی مجری آموزش علوم پزشکی که مورد تایید هستند، تعیین می‌شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: اکنون که در سال تحصیلی ۱۸ ـ ۲۰۱۷ هستیم، لیست دانشگاه‌های خارجی مورد تایید جهت ورودی‌های رشته‌های علوم پزشکی در این سال تحصیلی استخراج شده و در ارزشیابی مدارک این افراد ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

وی گفت: حوزه علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است و بالطبع علاوه بر استانداردهای جهانی، ملاحظات ویژه این حوزه نیز در تعیین دانشگاه‌های معتبر جهانی ملاک عمل قرار می‌گیرد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت اذعان داشت: در تعیین لیست مورد تایید سال تحصیلی ۱۸ـ۲۰۱۷ علاوه بر ملاک‌های داخلی، ۷۰۰ دانشگاه برتر OS، ۸۰۰ دانشگاه برتر Times و ۵۰۰ دانشگاه برتر Shanghai در تعیین فهرست نهایی مدنظر قرار گرفته شده است.

لاریجانی گفت: این لیست پس از تایید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در دویست و بیست و پنجمین جلسه شورای عالی ارزشیابی مدارک دانش‌آموختگان خارج از کشور که در ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۵ برگزار شد، مطرح و تصویب شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد: لیست دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت سالیانه مورد بازنگری قرار می‌گیرد و از سال تحصیلی ۱۸ـ۲۰۱۷ صرفا دانشگاه‌های موجود در این لیست جهت ادامه تحصیل مورد تایید بوده و تنها مدارک صادره از این دانشگاه‌ها طبق ضوابط قابل ارزشیابی هستند.

بــرچسب ها :
, , , , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
1126
بازدید دیروز :
2652
تعداد عضو ها :
13391
کل مطالب :
2164
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
info@m-ganji.com
 
نماد اعتماد الکترونیکی