تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

حفاظت و مرمت آثارتاريخي

براي مطالعات تاريخي و باستان‌شناسي و نيز براي به‎كار بستن روش‎هاي مناسب حفاظت و مرمت و نگهداري علمي و فني آثار و اشياء متعدد تاريخي و فرهنگي موجود در موزه‎هاي كشور ـ آثاري كه حاصل كاوش‎هاي باستان‎شناسي است و نيز آثاري كه به‎صورت هنرهاي وابسته به معماري دربناهاي تاريخي وجود دارد و مواد و مصالحي كه درساخت و ساز اين گونه بناها از آنها استفاده گرديده است ـ بايد به پژوهش‎هاي ويژه آزمايشگاهي متكي شد. ضرورت پژوهش و حفظ و احياء اين گونه آثار و اشياء به صورت علمي و فني از يك سو و لزوم بالا بردن كيفيت كار مطالعات از سو‎ي ديگر، ايجاد دوره‎هاي آموزش عالي در سطوح گوناگون از جمله كارداني حفاظت درست آثار تاريخي را ايجاب مي‎كند.هدف اين رشته تربيت افراد متخصص و داراي كارايي عملي در امر حفاظت و مرمت آثار تاريخي است. متخصصاني كه با بهره‎گيري ازتجربيات عملي و آگاهي‎هاي علمي و تاريخي و هنري كه درطول اين دوره كسب مي‎كنند، درجهت مرمت، احياء، نگهداري و به طور كلي حفاظت علمي آثار تاريخي قدم بر مي‎دارند. فارغ‎التحصيلان اين دوره در مراكز تحقيقاتي و آزمايشگاه‎ها و كارگاه‎هاي مختلف حفاظت و مرمت مانند كتابخانه‎ها، موزه‎ها و سازمان‎هاي فرهنگي موجود در سراسر كشور فعاليت مي‎كنند. ——————————————————————————– درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل : دروس پايه: فيزيك، شيمي، ترسيم فني، تاريخ و مباني نظري مرمت. دروس اصلي و تخصصي: هنر و تمدن اسلامي، تاريخ و فن شناسي آثار، آشنائي با باستان‎شناسي و روش‎هاي آن، آشنائي با هنرهاي سنتي ايران، آشنائي با هنر و معماري پيش از اسلام ايران، آسيب‎شناسي آثار، حفاظت و مرمت در محل كاوش باستان‎شناسي، آزمايشگاه حفاظت و مرمت .

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
70
بازدید دیروز :
2899
تعداد عضو ها :
13615
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی