تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
اردیبهشت ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  
 

تکمیل ظرفیت رشته‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

تکمیل ظرفیت رشته‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای

آزمون کارشناسی ناپیوسـته ۹۵

۱۳۹۵/۰۸/۰۳

 با توجه به درخواست دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی مربوط در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵، سازمان سنجش آموزش کشور بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مؤسسات فوق (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مورد علاقه می‌توانند با مراجعه به دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیر انتفاعی، از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با توجه به توضیحات ذیل و با همراه داشتن مدارک مندرج در این اطلاعیه، از تاریخ ۲/۸/۱۳۹۵ لغایت ۲/۹/۱۳۹۵ به مؤسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته تحصیلی مورد تقاضا مراجعه نمایند.

۱- در این مرحله، پذیرش دانشجو برای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای، منحصراً در رشته‌های تحصیلی پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های آزمون مربوط و برای مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی در کلیه رشته‌های تحصیلی (اعم از رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون و رشته‌های تحصیلی پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی») مندرج در دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مذکور صورت می پذیرد.
۲- کلیه متقاضیان ‌باید­ حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۵ موفق به دریافت مدرک کاردانی (فوق دیپلم) شده باشند. لازم است که کنترل این مدارک با دقت نظر بالا صورت گیرد.
تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس برای نیمسال­دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۶ باشد، ثبت‌نام از داوطلبانی که تا تاریخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۵ مدرک تحصیلی کاردانی (فوق دیپلم) خود را اخذ می‌نمایند، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه ۱۳۹۵ پس از ارایه مدرک مربوط، بلامانع است.
۳- کلیه داوطلبان ‌باید در زمان ثبت‌نام از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۰۰۰/۲۳۰ (دویست و سی هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.
۴- هر داوطلب منحصراً مجاز است که یکی از کد رشته‌محل‌های مربوط را که در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های آزمون مربوط مشخص شده­است انتخاب نماید.
۵- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل در یک مؤسسه باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کدرشته یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته‌شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
۶- کلیه متقاضیان«مرد» ‌باید در زمان ثبت‌نام و شرکت دراین مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
۷- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان، به‌صورت مشروط خواهد بود.
مدارک مورد نیاز:
۱- اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن.
۲- اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن.
۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری.
۴- مدرک‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه (برای برادران).
۵- اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع.
۶- اصل یا گواهی مدرک کاردانی (فوق دیپلم).
۷- اصل ‌حکم ‌استخدامی یا گواهی کارمندان رسمی یا پیمانی وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی.
۸- تاییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۹- ثبت‌نام و ادامه تحصیل دارندگان مدرک معادل کاردانی که دارای شرایط مندرج در دفترچه راهنمای این آزمون باشند، بلامانع است.
۱۰- ثبت‌نام و ادامه تحصیل دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته که دارای شرایط مندرج در دفترچه راهنمای این آزمون باشند، بلامانع است.
ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی:www.sanjesh.org یا با شماره‌ تلفن گویای‌: ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

بــرچسب ها :
, , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
737
بازدید دیروز :
3444
تعداد عضو ها :
13779
کل مطالب :
2185
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی