تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
اردیبهشت ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  
 

توليد و بهره‌برداري گياهان دارويي و معطر

آمار جهاني نشان مي‌دهد كه مواد مؤثر بيش از 50 درصد از داروهاي توليد شده طبيعي است و عمدتاً منشأ گياهي دارد. در حال حاضر نيز بيش از 80 درصد از مردم كشورهاي در حال توسعه به دارواي گياهي وابسته هستند و كشورهاي توليد كننده مواد دارويي مثل آلمان، انگلستان، سوئيس و ژاپن، استفاده از گياهان دارويي را در سطح وسيعي در برنامه توليد خود قرار داده‌اند. كشور پهناور اسلامي ايران با آب و هواي گوناگون و شرايط اقليمي مختلف و فلور غني (حدود 8 هزار گونه گياهي) بدون شكدر رديف اول كشورهاي توليد كننده گياهان دارويي و فرآورده‌هاي آن مي‌تواند قرار گيرد. وجود اختلاف درجه حرارت 50 درجه سانتي‌گراد،‌ وجود اراضي ساحلي، كويري، كوهستاني و برخورداري از حدود 300 روز آفتابي و تنوع گونه‌هاي زيستي و اختصاص بسياري از گياهان دارويي به سرزمين ايران، همگي ويژگي‌هايي هستند كه در مقايسه با ساير توليدكنندگان استعداد بالقوه‌اي را براي توليد انوع گياهان دارويي در سطح وسيع و گسترده فراهم آورده است. بنابراين تربيت نيروي انساني كاردان جهت استفاده از اين پتانسيل بالقوه مي‌تواند بخشي از نياز كشور را براي نيل به اهداف ياد شده، تأمين نمايد. فارغ‌التحصيلان اين دوره مي‌توانند به عنوان كمك كارشناس تحقيقاتي گياهان دارويي، كاردان كشت و پرورش گياهان دارويي و معطر، كاردان بهره‌بردار گياهان دارويي و معطر و كمك ناظر در واحدهاي توليد فعاليت كنند. درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل: دروس پايه: شيمي عمومي،‌ اصول آمار،‌ مباني گياه‌شناسي. دروس اصلي: هوا و اقليم‌شناسي،‌مباني اكولوژي، شيمي آلي، كارتوگرافي گياهي، اصول زراعت گياهان دارويي و معطر، مباني فيزيولوژي گياهي، رابطه آب و خاك و گياه، حفاظت و حمايت گياهان دارويي و معطر. دروس تخصصي: شناخت گياهان دارويي و معطر، آشنايي با ماشين‌آلات و تجهيزات استحصال مواد مؤثر، روش‌هاي تكثير و پرورش گياهان دارويي و معطر، زراعت خصوصي گياهان دارويي و معطر، روش‌هاي بهره‌برداري از گياهان دارويي و معطر مرتعي، روش‌هاي بهره‌برداري از گياهان دارويي و معطر جنگلي، درختان و درختچه‌هاي دارويي و معطر، اقتصاد گياهان دارويي و معطر، اكولوژي گياهان دارويي و معطر، آماده‌سازي و عمل‌آوري گياهان دارويي و معطر. دانشگاه‌هاي پذيرنده: فردوسي ـ مشهد. مقاطع تحصيلي: كارداني دوره‌ها: روزانه دانشگاه: دولتي گرايش‌ها:

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2634
بازدید دیروز :
3192
تعداد عضو ها :
13685
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی