تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

تكنولوژي چوب

در كشور ما كه با كمبود منابع توليد چوب مواجه هستيم،‌ اهميت بيشتري دارد و بايد با پرورش هر چه بيشتر و بهتر متخصصان در رشته چوب‌شناسي و صنايع چوب در هر يك از مقاطع تحصيلي از اتلاف اين ماده گرانبها جلوگيري نمائيم. دانشجويان كارداني تكنولوژي چوب ضمن آشنايي با خواص مختلف چوب و عواملي كه در تغييرات اين خواص تأثير مي گذارند با حفاظت، تبديل، كاربردهاي متفاوت چوب و مديريت واحدهاي توليد آشنا مي‌شوند. به اين ترتيب فارغ‌التحصيلان اين دوره‌،‌ چوب را به طور اصولي‌تر و صحيح‌تر در واحدها توليدي به كار مي‌برند و از هنگام قطع درخت تا زمان توليد فرآورده‌هاي مصرفي بر آن نظارت دارند و مي‌توانند در مراحل اجرائي روند توليدات چوبي خدمت كنند. فارغ‌التحصيلان اين دوره مي‌توانند در مجتمع صنايع تبديل مكانيكي و شيميايي چوبِ بخش‌هاي دولتي، دفاتر صنايع چوب سازمان جنگل‌ها و مراتع، واحدهاي توليدي خصوصي و مؤسسات آموزشي و پژوهشي به عنوان همكاران اجرايي مشغول به كار شوند. درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل : دروس پايه: شيمي عمومي، رياضيات عمومي،‌ فيزيك و هواشناسي، گياه‌شناسي عمومي، اكولوژي، شناخت و حمايت محيط‌زيست، مسّاحي و نقشه‌برداري دروس اصلي: جامعه‌شناسي روستايي، جانورشناسي، درخت‌ها و درختچه‌هاي ايران، اقتصاد منابع طبيعي، اصول حسابداري، جنگلكاري. دروس تخصصي: آلودگي‌هاي محيط‌زيست، كارگاه عمومي، بيولوژي چوب و اصول چوب‌شناسي، تكنولوژي چوب، اصول چوب‌بري، اصول استاندارد و درجه‌بندي چوب، تبديل مكانيكي چوب، تبديل شيميايي چوب،‌ اصول چوب خشك‌كني، اصول حفاظت چوب، مبل‌سازي و درودگري، كارورزي. دانشگاه‌هاي پذيرنده: علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان. مقاطع تحصيلي: كارداني دوره‌ها: روزانه دانشگاه: دولتي گرايش‌ها:

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
67
بازدید دیروز :
2899
تعداد عضو ها :
13615
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی