تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

تكنولوژي جنگلداري

يكي از مراحل مهم پيشبرد علوم جنگل و اداره اصولي جنگل، اجراي صحيح طرح‎هاي جنگلداري است. مهندسين جنگل با توجه به اصول تهيه طرح‎هاي جنگلداري و با تكيه بر علوم مختلف مربوط به جنگل، طرح‎‏هاي جنگلداري اعم از جاده سازي، جنگل‎كاري، نشانه‎گذاري و بهره‎برداري در مقاطع زماني معين را براي هر ناحيه و منطقه تهيه مي‎كنند ولي براي اجراي طرح‎هاي ياد شده در هر منطقه، احتياج به افرادي است كه ضمن آشنايي كلي با مسائل جنگل، در عمل بتوانند اين طرح‎ها را پياده كنند. يك كاردان تكنولوژي جنگلداري مي‎تواند علاوه بر اجراي طرح‎هاي يادشده، در ساير عمليات بهره‎برداري و جنگل‎شناسي و جنگل‎كاري نيز مؤثر و مفيد واقع شود. فارغ‎التحصيلان اين رشته مي‎توانند در اجراي طرح‎هاي جنگلداري كه توسط مهندسين تهيه مي‎گردد و انجام امور توليدي نظير ايجاد نهالستان، خزانه و بهره‎برداري از جنگل فعاليت‎ كنند يا در آموزش با مدرسين مربوط در آموزشكده‎هاي منابع طبيعي همكاري داشته باشند. درس‎هاي اين رشته در طول تحصيل: علوم پايه: شيمي عمومي، رياضيات عمومي، فيزيك و هواشناسي، گياه‎شناسي عمومي، اكولوژي، مسّاحي و نقشه برداري، شناخت و حمايت محيط زيست. دروس اصلي: درخت‎ها و درختچه‎هاي ايران، حفاظت آب و خاك، شناسايي گياهان مرتعي، مرتعداري، اصول حسابداري، آشنايي با عكس‎هاي هوايي، جنگل‎كاري، نهالستان و خزانه. دروس تخصصي: اصول مقدماتي جنگل، جاده سازي، عمليات بهره‎برداري از جنگل، جنگل‎شناسي كاربردي، اندازه‎گيري و آمار جنگل، جنگلداري مقدماتي، قوانين و مديريت جنگل‎ها و مراتع، اصول كلي حمايت جنگل‎ ( آفات و بيماري‎هاي عمده جنگل)، چوب‎شناسي و صنايع چوب، كاروزي . دانشگاه‌هاي پذيرنده: ايلام، رازي كرمانشاه، علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان. مقاطع تحصيلي: كارداني دوره‌ها: روزانه دانشگاه: دولتي گرايش‌ها:

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2699
بازدید دیروز :
2899
تعداد عضو ها :
13617
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی