تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

برقراری اولین ارتباط تله‌پاتی مغز به مغز در جهان

دانش > دانش – همشهری آنلاین:
گروهی از محققان برای اولین بار موفق شدند میان دو مغز انسان، یکی در فرانسه و دیگری در هندوستان، از طریق تله پاتی ارتباط برقرار کنند.

براساس گزارش تلگراف، برای اولین‌بار دانشمندان توانسته‌اند بدون اینکه تماسی میان دوفرد برقرار شود، از مغز یکی به مغز دیگری پیامی را به فاصله هزاران مایل دورتر ارسال کنند.

محققان با انجام آزمایشی نشان دادند تکنولوژی می‌تواند برای انتقال اطلاعات از مغز یک فرد به مغز فردی دیگر، حتی اگر این دو هزاران کیلومتر از یکدیگر فاصله داشته‌باشند، استفاده کرد. در حقیقت محققان از تکنولوژی برای ارتباط دادن الکترومغناطیسی مغزها به یکدیگر استفاده کرده‌اند.

برای انجام این آزمایش،‌ یکی از داوطلبان حسگرهای الکتروانسفالوگرام یا EEG متصل به اینترنت و وایرلسی را به سر گذاشت و به موضوعی ساده، مانند سلام کردن فکر کرد.

رایانه‌ای واژه‌هایی که داوطلب به آنها فکر می‌کرد را به کد‌های صفر و یک دیجیتال تبدیل کرد و سپس این پیام را از هندوستان به فرانسه ارسال کرد. پیام از طریق روباتی به داوطلب گیرنده منتقل شد و گیرنده پیام را به شکل پالس‌های محرک مغزی به شکل فلش‌های نوری مشاهده کرد.

به گفته محققان هدف درک امکان برقراری ارتباط مستقیم میان دو انسان به واسطه خواندن فعالیت‌های مغزی یکی از داوطلبان و تزریق این فعالیت‌ها به مغز داوطلب دیگر در فاصله‌ای طولانی بوده‌است.

بــرچسب ها :
, , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
868
بازدید دیروز :
2635
تعداد عضو ها :
13613
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی