با توجه به این که خیلی ها امکان اینو ندارن که برن تو کلاس های خوب و از امکانات کلاس استفاده کنن از طرفی خودم هم تا حالا تو شهرهای زیادی رفتم و دیدم که امکانات زیاد خوب نیست و یا…. حتی تو همین تهران خیلی ها به خاطر ترافیک و…وهزار و یک دلیل دیگه نمی تونن کلاس برن
کلاس فیزیک کنکور- شروع8 آذر
این کلاس به همت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از 8مهر در خیابان میرداماد تهران تشکیل می شود و تا تیر سال آینده کلیه ی مباحث فیزیک پایه و پیش تدریس می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 26645100 تماس حاصل فرمایند
همه وقتی می بینن داری کلاس و مدرسه میری ، بهت می گن درس بخون !! درس خوندن راحت ترین کار ممکنه!!! فقط معلوم نیست که چرا خودشون این راحت ترین کار رو انجام نمی دن؟!آره درس خوندن راحته ، اما به شرط این که بدونی کی ، کجا و چه جوری بخونی!
دی ۱۳۹۵
ش ی د س چ پ ج
« آذر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

 

برقراری اولین ارتباط تله‌پاتی مغز به مغز در جهان

دانش > دانش – همشهری آنلاین:
گروهی از محققان برای اولین بار موفق شدند میان دو مغز انسان، یکی در فرانسه و دیگری در هندوستان، از طریق تله پاتی ارتباط برقرار کنند.

براساس گزارش تلگراف، برای اولین‌بار دانشمندان توانسته‌اند بدون اینکه تماسی میان دوفرد برقرار شود، از مغز یکی به مغز دیگری پیامی را به فاصله هزاران مایل دورتر ارسال کنند.

محققان با انجام آزمایشی نشان دادند تکنولوژی می‌تواند برای انتقال اطلاعات از مغز یک فرد به مغز فردی دیگر، حتی اگر این دو هزاران کیلومتر از یکدیگر فاصله داشته‌باشند، استفاده کرد. در حقیقت محققان از تکنولوژی برای ارتباط دادن الکترومغناطیسی مغزها به یکدیگر استفاده کرده‌اند.

برای انجام این آزمایش،‌ یکی از داوطلبان حسگرهای الکتروانسفالوگرام یا EEG متصل به اینترنت و وایرلسی را به سر گذاشت و به موضوعی ساده، مانند سلام کردن فکر کرد.

رایانه‌ای واژه‌هایی که داوطلب به آنها فکر می‌کرد را به کد‌های صفر و یک دیجیتال تبدیل کرد و سپس این پیام را از هندوستان به فرانسه ارسال کرد. پیام از طریق روباتی به داوطلب گیرنده منتقل شد و گیرنده پیام را به شکل پالس‌های محرک مغزی به شکل فلش‌های نوری مشاهده کرد.

به گفته محققان هدف درک امکان برقراری ارتباط مستقیم میان دو انسان به واسطه خواندن فعالیت‌های مغزی یکی از داوطلبان و تزریق این فعالیت‌ها به مغز داوطلب دیگر در فاصله‌ای طولانی بوده‌است.

بــرچسب ها :
, , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
301
بازدید دیروز :
2629
تعداد عضو ها :
13391
کل مطالب :
2164
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
info@m-ganji.com
 
نماد اعتماد الکترونیکی