Header ad

آموزش مجازی آلاء با هدف توسعه ی عدالت آموزشی

زیر چگونه درس بخوانیم
همایش جمع بندی فیزیک کنکور - محمد گنجی
همایش جمع بندی فیزیک کنکور – محمد گنجی

جزئیات آموزش مجازی آلاء با هدف توسعه ی عدالت آموزشی

آموزش مجازی آلاء
آموزش مجازی آلاء

۱٫      مدت دوره

آلاء که توسط دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف با هدف توسعه عدالت آموزشی شروع به فعالیت کرده است، فعالیت خود را به مدت یک سال تحصیلی ادامه خواهد داد تا بتواند ۰ تا ۱۰۰ کنکور ۹۳ را پشتیبانی کند ودانش‌آموزان با استعدادی که از محدودیت­های مالی برخوردار هستند را جهت آزمونی برابر تربیت کند.

۲٫ محتوای سایت آموزش مجازی آلاء

علاوه بر قرار دادن فیلم کلاس های درس، از تعطیلات نوروز به بعد که دانش آموزان زمان حساس و کمی را جهت آمادگی در کنکور ۹۳ دارند، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف همایش­ هایی را جهت جمع بندی دروس آزمون­های سراسری برگزار خواهد کرد که فیلم آن همایش­ها نیز بعد از برگزاری در  پایگاه اینترنتی عرضه خواهد شد.

در طی این سال­ها دانش ­آموزانی در همایش­های با کیفیت توان شرکت داشتند، که از توان مالی بالایی برخوردار بودند ولی با اجرای این طرح، تمام دانش­ آموزان این سرزمین امکان شرکت در آزمونی برابر را خواهند داشت و محدودیت­های مالی مانع رشد علمی آنها نخواهد بود.

۳٫    تدریس معلم در کلاس درس

فیلم های آموزشی آلاء با کیفیت HD ضبط می ­شوند، تفاوت فیلم های آموزشی این مجموعه با دیگر مجموعه ها در حضور دانش آموزان در کلاس درس می باشد، بنابراین دانش آموزان آموزش مجازی آلاء می توانند خود را حاضر در کلاس درس بدانند.

۴٫  نحوه ی دسترسی دانش آموزان

فیلم کلاس ها جهت دانلود رایگان بر روی سرورهای این دبیرستان قرار می گیرد.

۵٫  پاسخ گویی به سوالات دانش آموزان

دانش آموزان می توانند سوالات درسی خود را در تالار دبیرستان مطرح کنند و با دوستان خود به بحث و تبادل نظر در مورد حل آن سوال بپردازند.

ورود به سایت

logo_white

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.