تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
فروردین ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 

آموزش مجازی آلاء با هدف توسعه ی عدالت آموزشی

همایش جمع بندی فیزیک کنکور - محمد گنجی

همایش جمع بندی فیزیک کنکور – محمد گنجی

جزئیات آموزش مجازی آلاء با هدف توسعه ی عدالت آموزشی

آموزش مجازی آلاء

آموزش مجازی آلاء

۱٫      مدت دوره

آلاء که توسط دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف با هدف توسعه عدالت آموزشی شروع به فعالیت کرده است، فعالیت خود را به مدت یک سال تحصیلی ادامه خواهد داد تا بتواند ۰ تا ۱۰۰ کنکور ۹۳ را پشتیبانی کند ودانش‌آموزان با استعدادی که از محدودیت­های مالی برخوردار هستند را جهت آزمونی برابر تربیت کند.

۲٫ محتوای سایت آموزش مجازی آلاء

علاوه بر قرار دادن فیلم کلاس های درس، از تعطیلات نوروز به بعد که دانش آموزان زمان حساس و کمی را جهت آمادگی در کنکور ۹۳ دارند، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف همایش­ هایی را جهت جمع بندی دروس آزمون­های سراسری برگزار خواهد کرد که فیلم آن همایش­ها نیز بعد از برگزاری در  پایگاه اینترنتی عرضه خواهد شد.

در طی این سال­ها دانش ­آموزانی در همایش­های با کیفیت توان شرکت داشتند، که از توان مالی بالایی برخوردار بودند ولی با اجرای این طرح، تمام دانش­ آموزان این سرزمین امکان شرکت در آزمونی برابر را خواهند داشت و محدودیت­های مالی مانع رشد علمی آنها نخواهد بود.

۳٫    تدریس معلم در کلاس درس

فیلم های آموزشی آلاء با کیفیت HD ضبط می ­شوند، تفاوت فیلم های آموزشی این مجموعه با دیگر مجموعه ها در حضور دانش آموزان در کلاس درس می باشد، بنابراین دانش آموزان آموزش مجازی آلاء می توانند خود را حاضر در کلاس درس بدانند.

۴٫  نحوه ی دسترسی دانش آموزان

فیلم کلاس ها جهت دانلود رایگان بر روی سرورهای این دبیرستان قرار می گیرد.

۵٫  پاسخ گویی به سوالات دانش آموزان

دانش آموزان می توانند سوالات درسی خود را در تالار دبیرستان مطرح کنند و با دوستان خود به بحث و تبادل نظر در مورد حل آن سوال بپردازند.

ورود به سایت

logo_white

بــرچسب ها :
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
62
بازدید دیروز :
2899
تعداد عضو ها :
13615
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی