تو کنکور باید بدونی چه تست هایی رو اول حل کنی و چه تست هایی رو آخر! یعنی استراتژی حل تست داشته باشی . تازه چه جوری سریع حل کنی که وقت کم نیاری و استرس نگیری! اینارو هم من بهت می گم ، ما که با هوشیم باید راهمون فرق کنه!!!
همیشه بچه ها می گن خیلی می خونم اما درصدم خیلی فرق نمی کنه!!! ما تو این کلاس ها ، در عرض 16 جلسه (8هفته) درصد های پایین رو تا 50 درصد و درصدهای بالا رو تا 20 درصد بالا می بریم. پس شانس قبولی تو رشته های خوب برات بیشتر میشه!!!
تو این دوره قرار نیست همه ی فیزیک رو بگم ، اما همه ی نکات مهم رو می گم ضمن این که بررسی می کنیم احتمال اومدن کدوم تست ها بیشتره و چی کار کنیم با خیال راحت تر تست فیزیک بزنیم . کاری که خودت به تنهایی نمی تونی انجام بدی
امسال برای پانزدهمین ساله که کلاس تست و نکته و همایش برگزار می کنم، این دوره از اوایل اردیبهشت96 شروع میشه ، روزهای دوشنبه ، هشت هفته طول می کشه و تو هر هفته دو جلسه کلاس داریم و تو این کلاس ها تست های احتمالی و نکات اساسی رو بررسی می کنیم
اردیبهشت ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  
 

آمار ثبت نام در رشته تجربی کاهش ۰٫۲۷ درصدی

بیش از ۶۶ درصد دانش‌آموزان وارد شاخه نظری شدند

کاهش ۰٫۲۷ درصدی آمار ثبت نام در رشته تجربی

مراسم بازگشایی مدارس سراسر کشور با حضور رییس‌جمهور

مدیرکل آموزش متوسطه دوم وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که از مجموع دانش آموزانی که به شاخه نظری آمده‌اند، ۱۷٫۸ درصد در رشته ریاضی فیزیک، ۴۶٫۱ درصد در رشته علوم تجربی، ۳۵٫۵ درصد در رشته علوم انسانی و ۰٫۷۵ درصد در رشته علوم و معارف اسلامی ثبت نام کرده‌اند.

قربانعلی افشانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین آمار ثبت نام دانش آموزان در رشته‌های نظری اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارشات دریافتی تا روز بیست و هشتم مهرماه، اطلاعات ثبت نامی ۸۸۵ هزار و ۹۷۵ نفر به عنوان دانش آموز در مقطع متوسطه دوم نظری در سامانه سناد به ثبت رسیده است.

وی افزود: در مجموع امسال ۶۶٫۶۳ درصد دانش آموزان پایه دهم به شاخه نظری، ۱۶٫۹۹درصد  به شاخه فنی و حرفه‌ای و ۱۶٫۳۸ درصد به شاخه کاردانش وارد شده‌اند.

به گفته مدیرکل آموزش متوسطه دوم وزارت آموزش و پرورش از مجموع دانش آموزانی که به شاخه نظری آمده‌اند، ۱۷٫۸ درصد در رشته ریاضی فیزیک، ۴۶٫۱ درصد در رشته علوم تجربی، ۳۵٫۵ درصد در رشته علوم انسانی و ۰٫۷۵ درصد در رشته علوم و معارف اسلامی ثبت نام کرده‌اند.

افشانی درباره تاثیر هدایت تحصیلی دانش آموزان در میزان ورود به رشته علوم تجربی گفت: سال گذشته آمار دانش آموزان در رشته علوم تجربی ۴۶٫۳۷ درصد بود و امسال با کاهش ۰٫۲۷ درصدی دانش آموزان در این رشته مواجه هستیم.

وی ادامه داد: امسال تغییرات نظام آموزشی جدید به متوسطه دهم رسید و شاهد استقرار پایه دهم بودیم. همچنین هدایت تحصیلی به پایه نهم منتقل شد و تغییراتی در شاخه فنی حرفه‌ای داشتیم. مقطع پیش دانشگلاهی را تا دو سال دیگر خواهیم داشت و در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ سه پایه متوسطه دوم تکمیل و پیش دانشگاهی حذف می‌شود.

بــرچسب ها :
, , , ,
امتیاز دهیـد :
اگر این مطلب را دوست دارید پس like کنید :

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA. 
 
نظرات :
2933
بازدید امروز :
2642
بازدید دیروز :
3192
تعداد عضو ها :
13685
کل مطالب :
2183
 
تلفن :
021-66388462
فکس :
021-66389469
همراه :
09121184523
ارسال پیامک :
10008395
[email protected]
 
نماد اعتماد الکترونیکی